Archiwum Aktualności

Zakończyliśmy XIV rok akademicki!

W sobotę 4 czerwca odbyła się uroczystość, na której wręczyliśmy nagrody, dyplomy oraz statuetki naszym studentom, wolontariuszom, także autorom tegorocznych prac dyplomowych oraz osobom, które pomogły nam z sukcesem zrealizować kolejny rok Małopolskiego Uniwersytetu dla Dzieci! Dziękujemy i do zobaczenia po wakacjach! ❤

Nagrody dla Młodych Naukowców!

W sobotę 9 kwietnia wręczyliśmy nagrody i dyplomy dla naszych Młodych Naukowców, w uznaniu ich pracy nad przygotowaniem prelekcji na Odczytach Młodych Naukowców. Było uroczyście i radośnie bardzo! Dziękujemy raz jeszcze Honorowym Patronom za ufundowanie nagród dla naszych prelegentów. Podziękowania kierujemy do Pani Róży Thun – Europosłanki do Parlamentu Europejskiego, Pana Marka Sowy – Posłowi na Sejm RP, Pana Witoldowa Kozłowskiego – Marszałkowi Województwa Małopolskiego, Pana Andrzeja Urygi – Starosty Chrzanowskiego, Pana Roberta Maciaszka – Burmistrza Miasta Chrzanowa, Pana Jarosława Okoczuka – Burmistrza Trzebini.