Nagroda Magnum Lectore 2022/23

Z ogromną radością i dumą ogłaszamy laureatów nagrody Magnum Lectore 2022/23! Każdego roku nasi studenci wybierają wykład, który ich najbardziej zaintrygował i zafascynował w trakcie danego roku akademickiego. To niezwykle prestiżowe wyróżnienie, gdyż przyznawane jest przed dzieci.
W ubiegłym roku mieliśmy przyjemność gościć wielu dwóch wybitnych wykładowców, ale prelekcje dwójki z nich spotkały się z niezwykłym uznaniem naszych studentów. Zarówno wykład dr Aleksandry Chrupały poświęcony wieży Eiffla, jak i prelekcja dr hab. Dariusza Kajewskiego, prof. UŚ, na temat inteligentnych materiałów zdobyły serca i umysły naszych studentów. Obie te prelekcje otrzymały 100% głosów „wykład był SUPER”! To niesamowite osiągnięcie i dowód na ogromną jakość pracy naszych wykładowców.
Serdecznie gratulujemy dr Aleksandrze Chrupale oraz dr hab. Dariuszowi Kajewskiemu, profesorowi Uniwersytetu Śląskiego, tego zaszczytnego wyróżnienia! Wasza pasja, zaangażowanie i umiejętność przekazywania wiedzy są nieocenione. Dziękujemy, że inspirujecie naszych studentów i pomagacie im rozwijać swoje zainteresowania.
Niech ta nagroda będzie dowodem na to, że praca naukowa i dydaktyczna naprawdę może zmieniać życie młodych ludzi i kształtować przyszłość. Jesteście dla nas prawdziwymi autorytetami i ambasadorami wiedzy. Serdecznie gratulujemy!