Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2018/19

Studenci Małopolskiego Uniwersytetu dla Dzieci zakończyli rok akademicki 2018/19. Dokładnie, aż 147 studentów w wieku 6-13 lat. W sobotę, 8 czerwca 2018 r. w kinie Sokół, w Trzebini wręczyliśmy dyplomy i nagrody: 92 studentów otrzymało dyplomy z wyróżnieniem, 9 studentów uzyskało honorowy tytuł licencjata MUdD, a 4 studentów zostało wyróżnionych.

Na uroczystości byli obecni także rodzice studentów, darczyńcy Fundacji a także pan Jarosław Okoczuk, burmistrz Trzebini. W swojej mowie powitalnej przekazał on gratulacje i życzenia dalszego rozwoju tego wyjątkowego projektu.

Podczas uroczystości mogliśmy podziwiać niezwykły i zapierający dech występ tancerzy światła, grupy AzisLight Fireshow z Katowic.

Bardzo dziękujemy Panu Jarosław Okoczuk – Burmistrz Trzebini za objęcie tej uroczystości swoim patronatem honorowym. Także serdecznie dziękujemy Trzebińskie Centrum Kultury za współorganizację tego wydarzenie oraz tygodnikowi Przelom.pl – Portal Ziemi Chrzanowskiej oraz TV Trzebinia za patronat medialny.