Nasi studenci zostali laureatami międzynarodowego konkursu rysunkowego

Nasi studenci wzięli udział w konkursie rysunkowym pt. "Jak wyobrażam sobie profesora akademickiego", organizowanego przez KinderUni z Gotteborga.  W piatek 24 stycznia 2019 dowiedzielismy się, że aż piętnastu laureatów tego konkursu to studenci Małopolskiego Uniwersytetu dla Dzieci!

W sumie w konkursie wzięło udział kilkaset dzieci z 4 krajów europejskich. Wszystkie zwycięskie prace są wystawione do 3 marca 2019 r. na uniwersytecie w Getyndze, na wystawie "Face the fact - Wissenschaftlichkeit im Portrait". Prace były ocenianie w kilku grupach wiekowych. W najmłodszej grupie zwycięskie prace otrzymały tytuły „Prace wybitne”. W grupach starszych przyznawano kolejno tytuły: „Nagroda Główna – praca najlepsza w grupie” „Miejsce 1” „Miejsce 2”…aż do „Miejsce 5”, oraz „Wyróżnienie”. Poniżej podajemy listę naszych laureatów, którym SERDECZNIE gratulujemy! Brawo studenci Małopolskiego Uniwersytetu dla Dzieci. Jesteśmy z Was dumni!

VI Najstarsza grupa wiekowa
• Nagroda Główna– praca najlepsza w grupie: Oliwia Maślanka, Amelia Gołąb, Jakub Smółka
V grupa wiekowa
• Miejsce V – Ewa Czak