VII Odczyty Młodych Naukowców

Publiczna prezentacja najlepszych prac dyplomowych naszych studentów

W sobotę, 17 marca 2018 r. w Dworze Zieleniewskich odbyły się VII Odczyty Młodych Naukowców, podczas których siódemka naszych studentów prezentowała swoje ubiegłoroczne prace dyplomowe. Dotyczyły one takich dziedzin jak: informatyka, biologia, historia sztuki, kosmetologia oraz nauki społeczne.

Przed publicznością wystąpili:

1. Andrzej Czak, który prezentował pracęOchrona nietoperzy na przykładzie obszaru Natura 2000 (Krzeszowice, Czerna)
2. Juan Fernandez-Marcote, który prezentował pracę: Świat jedynek i zer
3. Amelia Gołąb, która prezentowała pracę: Domowe laboratorium. Wyrób kosmetyków naturalnych
4. Marcel Jazgar, który prezentował pracę: Media społecznościowe i ich wpływ na codzienne życie współczesnego człowieka
5. Oliwia Maślanka,
która prezentowała pracę: Historia rysunku i jego rola w sztuce
6. Amelia Maria Noworyta,
która prezentowała pracę: Alan Turing – Ojciec współczesnej informatyki
7. Jakub Smółka,
który prezentował pracę: Królewski instrument. Historia trąbki.

Młodzi prelegenci świetnie poradzili sobie z tym niełatwym zadaniem, a publiczność nagrodziła ich wystapienia brawami. W podziękowaniu za ich pracę studenci otrzymali nagrody ufundowane przez horowych patronów wydarzenia: Róży Thun - Posła do Parlamentu Europejskiego, Marka Sowę - Posła na Sejm RP, Jacka Krupy - Marszałka Województwa Małopolskiego, Janusza Szczęśniaka - Starostę Powiatu Chrzanowskiego oraz Ryszarda Kosowskiego - Burmistrza Miasta Chrzanowa. Współorganizatorem wydarzenia było Trzebińskie Centrum Kultury.

Dziękujemy wszystkim: studentom, rodzicom studentów, patronom, Trzebińskiemu Centrum Kultury oraz publiczności. Zapraszamy za rok