Nagrody dla studentów od Fundacji Zaawansowanych Technologii

Wyjazd na Gdynia Explory Week 2018

Podczas VII Odczytów Młodych Naukowców wręczyliśmy wspaniałą nagrodę od Fundacji Zaawansowanych Technologii - wyjazd na Gdynia Explory Week, który odbędzie się w dniach 23-27 października 2018 roku.

Nagrodę otrzymali wyróżniający się studenci Małopolskiego Uniwersytetu dla Dzieci: Juan Fernandez-Marcote, Kamil Piechowicz oraz Jakub Smółka. Gdynia Explry Week to święto pasjonatów nauki i innowacji. Nasi studenci obejrzą finał największego w Polsce Konkursu Naukowego dla młodzieży Explory, gdzie o główną nagrodę będą walczyć projekty młodych naukowców w wieku 14 – 20 lat. Podczas GEW, nasi studenci wezmą także udział we wspaniałych warsztatach i pokazach naukowych oraz w zajmujących wykładach popularnonaukowych.

Dziękujemy Fundacja Zaawansowanych Technologii za ufundowanie tej nagrody, która jest dla zwycięskiej trójki źródłem radości i satysfakcji, a być może stanie się także początkiem ich naukowej kariery